Profesjonalne centrum opieki nad matką i dzieckiem – ginekolodzy i pediatrzy

Aktualnie kobiety na ogół dowiadują się o ciąży to naturalnie dzięki ogólnodostępnym, tanim testom ciążowym. Ich wysoka czułość pozwala wykryć hormon HCG już w ciągu paru dni od zapłodnienia. Początkowa reakcja na wieść o tym, że pod sercem przyszłej rodzicielki rozwija się nowe życie bywa rozmaita. Obojętnie od niej przed każdą kobietą staje niemniej jednak dylemat „komu powierzyć los swój oraz własnego nienarodzonego jeszcze maleństwa?”.

http://centrummama.pl/zakres-uslug/opieka-poloznej

Rozwój ginekologii oraz położnictwa w Polsce
Dziś w naszym państwie znajduje się coraz więcej specjalistycznych ośrodków ginekologiczno-położniczych, w jakich przyszłe rodzicielki mogą liczyć na kompetentną opiekę związaną z okresem ciąży oraz połogu.
W kolosalnym zakresie ich usług znajdują się pomiędzy innymi:
•    badania diagnostyczne;
•    opieka endokrynologiczno-ginekologiczna;
•    opieka położnicza;
•    ocena prenatalna;
•    poradnia urologiczna;
•    poradnia neonatologiczna;
•    szkoła rodzenia.
Zdrowie młodej mamy jest najważniejsze, w następstwie tego również kompleksowe, szczegółowe badania na każdym etapie ciąży powinny być przeprowadzane przez speców dysponujących nie jedynie wysokiej klasy sprzętem, jakkolwiek przede wszystkim także ekspercką wiedzą z zakresu położnictwa, ginekologii oraz endokrynologii.
Szczęśliwe rozwiązanie to dopiero zalążek macierzyństwa
Nowo urodzone maleństwo daje co niemiara radości, niemniej jednak także o jego zdrowie trzeba dbać ze szczególnym zaangażowaniem. Już od pierwszych dni życia rodziciele mogą posiadać wpływ na dalszy rozwój swojego dziecka, skutkiem tego również zapewnienie mu doświadczonej opieki pediatrycznej to ich najważniejszy obowiązek.
Porządne ośrodki pediatryczne
W ośrodkach medycznych świadczących szczególne usługi z aspektu pediatrii dla dzieci komponowane są idealne warunki lekarskie. Doktorowie troszczą się nie wyłącznie o zdrowie swoich najmłodszych pacjentów, jednakowoż również o ich komfort oraz solidne samopoczucie, które ma okazję rzutować na wyniki leczenia. Jednym z takich ośrodków jest krakowskie centrum ginekologii oraz pediatrii „MAMA”, w którym każdego dnia z usług fachowców korzystają kobiety i rodziny z całej Polski.