W Krakowie Hotel Wyspiański

Hotel Wyspiański jest fantastycznie ulokowany, jeśli pragniesz dostać się z niego do najpiękniejszych miejsc w stolicy Małopolski w szybko. Blisko jest Rynek Główny a także dworzec kolejowy. Chwilę dłużej zajmuje dotarcie do Kazimierza, ale da się tam dostać na piechotę tylko . Ta część Krakowa to jedno z najlepszych miejsc na całonocną zabawę. Z przodu Hotel Wyspiański wygląda podobnie jak inne budowle z ciemnej epoki socjalizmu, ale w środku został pięknie odnowiony. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Hotel WyspiańskiHotel Wyspiański Ma cztery piętra oraz ponad 230 pokoi z łazienkami. Wszystkie z nich są wysokiej klasy, posiadają telewizor oraz telefon i wi-fi. W najlepszych pokojach można znaleźć także kawa i herbata, a także czajnik, który pozwala na ich przygotowanie. W hotelu całkowicie zlikwidowano bariery architektoniczne, dlatego łatwo mogą się po nim poruszać również osoby niepełnosprawne. Hotel jest wyposażony w windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco duże, aby było możliwe w nich bez problemu manewrować wózkiem. Przystosowano także łazienki.
Co znajdziemy w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal idealnym punkcie miasta, można znaleźć także zabawę i cudowne jedzenie. Mieści w sobie luksusowe kasyno oraz oddział banku (ten sam budynek), a w hotelu jest bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel ma odpowiednią ilość miejsca, aby dało się tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i ogromny wybór alkoholi świata. Latem może się tu pomieścić znacznie więcej osób, ponieważ otwieramy wtedy nasz ogródek. Nierzadko spotykają się tutaj również Krakowianie, jak i sami goście hotelowi. W hotelu nierzadko odbywają się konferencje, nawet o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno dogodne umiejscowienie tego miejsca, jak i profesjonalna obsługa, dostarczana przez hotel. Przy hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Dodaj komentarz